Projekt i wykonanie

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń grzewczych, które do swojego działania wykorzystuje odnawialne źródła energii. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich procesów termodynamicznych, jest w stanie przetworzyć energię pierwotną i dostarczyć ją do naszej instalacji grzewczej zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Do jej działania nie potrzebny jest proces spalania, a więc dzięki temu unikniesz spalin, kurzu, popiołu czy innych efektów ubocznych. Oprócz tego, że pompa ciepła jest w 100% ekologicznym rozwiązaniem to również charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji co pomoże Ci zwiększyć domowy budżet.

Najważniejszym jednak aspektem jest odpowiednio dobrany rodzaj pompy ciepła.
Wyróżniamy trzy rodzaje:

  • Gruntowe – pobierają energię z gruntu;
  • Wodne – pobierają energię z wody ze zbiorników wokół działki lub studni głębinowych;
  • Powietrzne – pobierają energię z powietrza atmosferycznego.

Istnieją także urządzenia, które pozwalają korzystać ze wszystkich rodzajów źródeł.

Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie: od doradztwa przy wyborze pompy, poprzez pomoc w załatwieniu wszelkich formalności aż do montażu!

W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła poniższych producentów:

Jesteśmy autoryzowanymi monterami pomp ciepła marki YORK! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta, oferta pomp ciepła jest bardzo szeroka, a jakość i wydajność urządzeń jest bardzo wysoka! Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem to zapraszamy do kontaktu!

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także pompy ciepła marki VAILLANT! Posiadamy certyfikat autoryzacji w zakresie montażu urządzeń!

 

Nasza oferta zawiera również pompy ciepła marki VIESSMANN! Odbyliśmy szereg szkoleń obejmujących zakres doboru odpowiednich urządzeń oraz ich montażu!

 

Zapraszamy do współpracy!